+48 32 284 40 44 biuro@kapala-budownictwo.pl

Systemy Kominiowe Leier

Oferujemy prefabrykowane systemy kominowe firmy Leier
wyróżniające się dobrą jakością i przystępną ceną


LEIER izolowany
System kominowy Leier izolowany Najnowsza generacja kominów izolowanych z przewietrzaniem, odpowiednia do kotłów tradycyjnych i nowoczesnych, dostosowana do każdego rodzaju paliwa.
LEIER Turbo
System kominowy Leier Turbo Powietrzno - spalinowy system do odprowadzania spalin z kotłów na gaz z zamkniętą komorą spalania. Do jednego komina można podłączyć do 10 urządzeń grzewczych, co predysponuje system do stosowania w budownictwie wielokondygnacyjnym. Dostarczany jest z kompletnym wyposażeniem dodatkowym niezbędnym do wymurowania komina.
LEIER Turbo-N
System kominowy Leier Turbo-N Powietrzno - spalinowy system do odprowadzania spalin z kondensacyjnych i niskotemperaturowych kotłów gazowych, pracujący w trybie wilgotnym w nadciśnieniu przy temperaturze spalania do 200OC. System dostępny w średnicach przewodu spalinowego: 8, 10, 12, 14 cm - dostarczany jest z kompletnym wyposażeniem dodatkowym niezbędnym do wymurowania komina.
LEIER Turbo-S
System kominowy Leier Turbo-S Powietrzno - spalinowy system do odprowadzania spalin z kondensacyjnych kotłów opalanych gazem lub olejem w mokrych warunkach pracy, w nadciśnieniu przy temperaturze spalania do 200OC. System dostępny w średnicach przewodu spalinowego: 8, 10, 12, 14 cm - dostarczany jest z kompletnym wyposażeniem dodatkowym niezbędnym do wymurowania komina.

Partnerzy